Co je nové

Změny, aktuality a podobně.

Vsiml jsem si ze kvuli updatu serveru nam prestaly fungovat osoby a fotky. Upravil jsem...

Zdar. Trochu sem překopal web. Vesměs jde o redukci toho, co do tematu web stránek pro třídu nespadá. Snad to neva. Zmenší se tak i objem dat, které stránky zabírají.

Zdar. Protože už je to nějaký čas, co jsme školu opustili a náštevnost webu je minimální, budu stránky nadále jen udržovat v provozuschopnem stavu. Již nebudu měnit grafiku nebo přidávat nové funkce.

Zdar. Fórum tedy již funguje. Není ještě úplně dodělané, ale svůj smysl splňuje. Jistě si někteří z vás kladou otázku, jaký má fórum vůbec smysl. Je to jednoduché: Inspirací se mi stal web Felguide. Tenhle web slouží studentům fakulty elektrotechnické Českého vysokého učení technického v praze. Napomáhá při volbě profesora/vyučujícího. Můžete si přečíst jednotlivé zkušenosti lidí, co k tomu či onomu člověkovi chodilo minulý semestr.

Zdar. Tak sem konečně jakš takš dokončil renovaci stránek. Fungovat by mělo vše. Kdyby jste při brouzdání narazili na něco, co by vám připadalo nefungující, napište. Mělo by to být ale OK. Jediné, co ještě není dodělané je fórum. To sice funguje, ale nemá ještě všechny funkce, které sem původně zamýšlel, těžce pokulhává grafika a taky chybí trochu administrátorská část. Postupně to dodělám. Psát ůžete, přízpěvky by neměly být smazány.

Zdar. Tak změnil se krapek de sign a celé programové pozadí stránek. Tak tedy k novým věcem: Asi hlavní změnou je adresa stránek. Tahle věc mi umožnila hodit stránky na jeden server. Předtím to bylo asi na 5 různých adresách, což komplikovalo až znemožnovalo některé možnosti stránek. Místo, které tu mám k dispozici je 500 MB. Stránky zabírají asi 300 MB, což se tady v pohodě vleze.

DŮLEŽITÉ: Pokud jste na stránkách prvně, nebo vám něco nejde, mrkněte se do rubriky servis Zvlášte se změnil i způsob přihlašování. Jestli je něco, co by jste chtěli na stránky přihodit, pošlete mi to na e-mail. doporučuji rozlišení alespoň 1024x768 a optimálně 1152x864x32bit. hloubka

Recenze učitelů studenty. Málem za to vzlítli, takže respekt))

Tohle jsou obrázky, podle nichž byl posléze vytvořen přepis

Vymyslel to Jude (Ondřej) a pak mnoho z nas přispělo vlastní volnou myšlenkou....